VTT kalender 2017




1/10/2017
VTT Luc Badisco-Toyota VTT: 47-33-25 km.
Kids:15 km

WTC DE WIJNGAARDVRIENDEN HERZELE
De Steenoven, Kerkkouter 40, 9550 Herzele
I&S: 08.00-11.00
Kids: VTT 15 km. - I: 09.00 - S: 09.30
Info : Freddy De Cooman 0472 /778.229 / freddy.de.cooman@skynet.be

7/10/2017VTT De Brakelse Bossen VTT: 50-40-25-15 km.
Kids: 15 km.

TC OUD EN JONG - ST.-MARIA-OUDENHOVE
Sporthal De Rijdt, Jagersstraat 64 A, 9660 Brakel.
I&S: 08.00-14.00
Kids: VTT 15 km. - I: 13.00- S: 13.30
Info : William Van Quickelberghe 0498/251.611 / william.van.quickelberghe@telenet.be

8/10/2017
VTT De Ledecrossers VTT: 45-35-28 km
Kids: 18 km

DE LEDECROSSERS – LOKEREN
Polyvalente Fuifzaal, Sportlaan 2a, 9160 Lokeren
I&S: 08.00-11.00
Kids: VTT 18 km. - I: 09.00 - S: 09.30
Info : Walter De Coeyer 0478/980.837 / juri.dm@telenet.be

14/10/2017 14/10/2016 VTT Omloop Der Scheldestreek VTT: 45-35-25 km.
Kids: VTT. 16 km.

WSC MERELBEKE VZW
KTA-GITO, Potaardeberg 59, 9820 Merelbeke.
I&S: 08.00-14.00
Kids: 16 km. - I: 13.00- S: 13.30
Info : Luc Dedeurwaerdere 0478/361.492 / l.dedeurwaerdere@skynet.be

15/10/2017
VTT Maldegemse Poldertocht VTT: 48-38-28-15 km.
Kids:VTT 15 km

WTC MALDEGEM VZW
Sporthal de Berken, Kleitkalseide 109 A, 9990 Maldegem- Kleit
I&S: 08.00-11.00
Kids: 15 km. - I: 09.00 - S: 09.30
Info : Guido Willemarck 0497/122.554 / guido.willemarck@skynet.be

21/10/2017
Husdine VTT: 45-35-25 km
Kids: VTT 18 km

SPORTKOMITEIT HEUSDEN VZW
Centrum Bergenmeers, Koedreef 7, 9070 Destelbergen.
I&S: 08.00-14.00
Kids: 18 km. - I: 13.00 - S: 13.30
Info : Marc De Schoenmacker 0472/920.761 / marcdeschoenmacker@skynet.be

22/10/2017
VTT De Burcht VTT: 50-38-25 km
Kids: VTT 18 km

UNITAS - STEENHUIZE
De Steenoven, Kerkkouter 40, 9550 Herzele
I&S: 08.00-11.00
Kids: 18 km. - I: 09.00 - S: 09.30
Info : André Van Oudenhove 0478/419.934 / andre.van.oudenhove@telenet.be

28/10/2017
Oostakkerse VTT: 45-35-28 km.
Kids: VTT 18 km

W.S.C. OOSTAKKER-LOCHRISTI
Edugo - Campus De Brug, Eksaardserijweg 24, 9041 Oostakker
I&S: 08.00-14.00
Kids: 18 km. - I: 13.00- S: 13.30
Info : Ghislain Roels 0472/949.256 / ghislain.roels@telenet.be

29/10/2017
VTT Dwars door de Lembeekse Bossen VTT: 45-25 km
Kids VTT 15 km

VZW. WIELERCOMITE EEKLO
Evenementenhal Stad Eeklo, Burg. L. Pussemierstraat 157, 9900 Eeklo
I&S: 08.00-11.00
Kids: 15 km. - I: 09.00 - S: 09.30
Info: Filip Bruneel 0476/505.930 / filip.bruneel4@telenet.be

Naar boven