VTT kalender 2017




2/12/2017
Klaas-VTT VTT: 45-35-25 km.
Kids: VTT 17 km

TC DE VRIJE VOGELS - NAZARETH
Bedrijfshal Isorex, Stationstraat 190, 9890 Gavere.
I&S: 08.30-14.00
Kids: 17 km. - I: 13.00- S: 13.30
Info : Gerrit Devenyns 0476/689.682 / gerrit.devenyns@telenet.be

3/12/2017
Egmont-VTT VTT: 45-35-25 km
Kids: VTT 15 km

WTC DE HERT − ZOTTEGEM
Fuifzaal, Bevegemse Vijvers 1, 9620 Zottegem.
I&S: 08.30-11.00
Kids: 15 km. - I: 09.00 - S: 09.30
Info: Geert Van Caenegem 0477/530504 / g.vancaenegem@ gmail.com

9/12/2017
Houtland-VTT VTT: 45-35-25 km.
Kids: VTT 18 km.

TC HOUTLAND - ERTVELDE
Sporthal Hoge Wal, Guldensporenlaan 34, 9940 Ertvelde.
I&S: 08.30-14.00
Kids: 18 km. - I: 13.00- S: 13.30
Info: Dany Schaubroeck 0486/427.014 / secretaris.tchoutland@telenet.be

10/12/2016
Toertocht door de Vlaamse Ardennen VTT: 55-35- km.
Kids: VTT 15 km

FUNNY BIKERS KLUISBERGEN
Recreatieoord Kluisbos, Poletsestraat 59, 9690 Kluisbergen.
I&S: 08.30-11.00
Kids: 15 km. - I: 09.00 - S: 09.30
Info : Johan Wannijn 055/388.407 / info@funnybikers.be

16/12/2016
VTT Toertocht door de Meetjeslandse Bossen VTT: 45-35-25-17 km.
Kids: VTT 17 km

WTC BLIJF JONG ASSENEDE
Sportcomplex Ter Walle, Stroomstraat, 9968 Oosteeklo
I&S: 08.30-14.00
Kids: 17 km. - I: 13.00- S: 13.30
Info : Arseen Van Hijfte 0474/880.291 / lieven.van.hijfte@telenet.be

17/12/2017
Unkerzakken-VTT VTT: 45-35-25 km.
Kids: VTT 15 km

WTC CALCINE
Zaal Skala, Colmanstraat 51, 9270 Kalken.
I&S: 08.30-11.00
Kids: 15 km. - I: 09.00 - S: 09.30
Info : Marcel Braeckman 0472/754.301 / marcel.braeckman@scarlet.be

23/12/2017
Kerst-VTT VTT: 47-37-27 km.
Kids: VTT 17 km

WIELERCENTRUM - WACHTEBEKE
Sportcentrum Puyenbroeck, Puidonkdreef 1, 9185 Wachtebeke.
I&S: 08.30-14.00
Kids: 17 km. - I: 13.00- S: 13.30
Info : Marc De Bruyne 0479/357.931 / wc.wachtebeke@skynet.be

24/12/2017
Trapper VTT VTT: 45-35-25 km.
Kids: VTT 15 km.

WTC DE NELLYTRAPPERS BOEKHOUTE
Voetbalkantine VC Boekhoute, Graafjanstraat 21, 9961 Boekhoute.
I&S: 08.30-11.00
Kids: 15 km. - I: 09.00 - S: 09.30
Info : Hans De Pauw 0477/876 477 / hans.de.pauw123@telenet.be

26/12/2017
Jan Filliers VTT VTT: 48-38-25 km.
Kids: VTT 15 km

VZW.SPORTCOMITE ASTENE
Voetbalstadion SK Deinze, Stadionlaan 1, 9800 Deinze
I&S: 08.30-14.00
Kids: 15 km. - I: 13.00 - S: 13.30
Info : Serge Simoens 0473/341.487 / serge.simoens@telenet.be

30/12/2016
VTT Valerius de Saedeleer VTT: 42-32-25 km.
Kids: VTT 15 km.

VZW WIK MAARKEDAL
Sporthal "Sportkot", Sompelplein 39 B, 9700 Leupegem-Oudenaarde
I&S: 08.30-14.00
Kids: 15 km. - I: 13.00 - S: 13.30
Info : Andy Lauwerier 0471/11 76 20 / andy_lauwerier@hotmail.com

Naar boven