SK Heusden

Officiele site


Cyclo kalender 2019




1/09/2019
Fietstocht Destelbergen Sport 50-35 km.

WTC Destelbergen Sport
Dienstencentrum Kerkham, Kerkham 3, Destelbergen
50 & 35 km. I&S: 08.00-10.00
Info: Van severen Jerome, 09/550900, jerome.van.severen@skynet.be.

1/09/2019
Kristof Goddaert Memorial 115-75-45 km.

De Zwarte Kat Rijders
Café De Zwarte Kat, Assenedesteenweg 140, Zelzate
115 & 75 & 45 km. I&S: 08.00-11.00
Info: Patrick De Roo, 0486/751340, patrick.de.roo3@telenet.be .

7/09/2019
11e Garnaalrit 110-85-55-40 km.

WTC Nellytrappers Boekhoute
Café ’t Meuleken, Meuleken 10, Boekhoute
110 km. I&S: 07.00-13.00
85 & 55 & 40 km. I&S: 07.00-14.00
Info: Yves Rammeloo, 0476/551706, rammeloo_yves@skynet.be.

08/09/2019
11e Garnaalrit 110-85-55-40 km.

WTC Nellytrappers Boekhoute
Café ’t Meuleken, Meuleken 10, Boekhoute
110 km. I&S: 07.00-09.00
85 & 55 & 40 km. I&S: 07.00-10.00
Info: Yves Rammeloo, 0476/551706, rammeloo_yves@skynet.be.

08/09/2019
Vlaanderens Mooiste

Peloton
Gent

11/09/2019
DVIZ De Vrijheid in zicht – Rit voor het Goede Doel 125-95-75-55-35 km.

Airfield Ursel
Vliegveld Ursel, Urselweg, Knesselare-Ursel
125 & 95 & 75 km. I&S: 08.00-12.00
55 & 35 km. I&S: 08.00-14.00
Info: Dirk Audenaert, 0475 435676, dirk.audenaert@mil.be

11/09/2019
Nazomerrit 50-35-25 km. Kids: 25 km.

TC De Vrije Vogels - Nazareth
Café Edemolen, Steenweg op Deinze 148, Nazareth
50 & 35 & 25 km. I&S: 13.00-17.00
Kids: 25 km. I: 14.00-14.25-14.30
Info: Gerrit Devenyns, 0476/689685, gerrit.devenyns@telenet.be.

14/09/2019
DVIZ De Vrijheid in zicht – Rit voor het Goede Doel 125-95-75-55-35 km.

Airfield Ursel
Vliegveld Ursel, Urselweg, Knesselare-Ursel
125 & 95 & 75 km. I&S: 08.00-12.00
55 & 35 km. I&S: 08.00-14.00
Info: Dirk Audenaert, 0475 435676, dirk.audenaert@mil.be

14/09/2019
Oude Kwaremont Trofee 100-60-40 km.

Oude Kwaremont Trofee
GOC ’t Zaalke, Kwaremontplein, Kluisbergen
100 & 60 & 40 km. I&S: 07.00-10.00
Info: Philippe Becel, 0474 611759, philippe.becel@telenet.be

14/09/2019
Sloebertocht 105-70-40 km.

Sportkomiteit - Heusden Vzw
Jeugd en gemeenschapscentrum Bergenmeers, Koedreef 7, Destelbergen
105 km. I&S: 07.30-12.30
70 km. I&S: 08.00-14.00
40 km. I&S: 08.30-14.00
Info: Brigitte Van Wassenhove, 0497 832175, brigittevanwassenhove@skynet.be

15/09/2019
Massemen-Steenhuize-Massemen 75-50-30 km.

Wtc Lambroek Massemen
Café Massemen Paetse, Dorpsplein 12, Massemen
Café ’t Bergenhof, Bergestraat 1, Steenhuize.
75 & 50 & 30 km. I&S: 08.00-10.00
Info: Marc Verleysen, 0477 666796, marc.verleysen@telenet.be

18/09/2019
FT André Dhondt 60-30 km.

K.W.C. Sport Na Arbeid-Gent Vzw
Keuze 11, Drongen
60 km. I&S: 12.00-16.00
30 km. I&S: 12.00-16.30
Info: François Bovendaerde, 0498 250539, sna.gent-wielertoerisme@scarlet.be

22/09/2019
Borgorjon Tour 70-40 km.

Wtc ´T Kruisken Adegem
Café ’t Kruisken, Kruisken 1, Adegem
70 & 40 km. I&S: 08.00-12.00
Info: Ronny Bauwens, 0477 530631, ronny.bauwens@telenet.be

23/09/2019
Memorial Maurits Rodts-Etienne Cornette 60-37 km.

Aalter Sportief
Taverne Sparrenhof, Lostraat 40, Aalter
60 & 37 km. I&S: 13.00-16.00
Info: Jean-Luc Grammens, 0473 898499, jeanluc561@telenet.be.

25/09/2019
Sleinse Najaarsrit 50 km.

W.T.C. Nut & Vermaak Sleidinge Vzw
OC Cardijnwijk, Cardijnlaan 2 A, Sleidinge
50 km. I&S: 13.00-16.30
Info: Freddy Schatteman, 0479/660946, freddy.schatteman@telenet.be.

28/09/2019
Fiets & MTB Happening Cyclo: 60-35-25 km.
Kids: 25 km.

Wsc Oostakker − Lochristi
Edugo − Campus De Brug, Eksaardserijweg 24, Oostakker
60 & 35 & 25 km. I&S: 08.00-14.00
Kids: Cyclo. I: 11.30-11.55-12.00
Info: Ghislain Roels, 0472 949256, ghislain.roels@telenet.be

29/09/2019
Cyclotocht Luc Badisco-Toyota CYCLO: 50-25 km.

WTC DE WIJNGAARDVRIENDEN HERZELE
Sporthal G.O.,Sint-Rochus, 9550 Herzele
I&S: 08.00-11.00
Info : Freddy De Cooman 0472 /778.229 / freddy.de.cooman@skynet.be

Naar boven