Cyclo kalender 2017




01/10/2017
Cyclotocht Luc Badisco-Toyota CYCLO: 60-25 km.

WTC DE WIJNGAARDVRIENDEN HERZELE
De Steenoven, Kerkkouter 40, 9550 Herzele
I&S: 08.00-11.00
Info : Freddy De Cooman 0472 /778.229 / freddy.de.cooman@skynet.be

7/10/2017
Cyclo De Brakelse Bossen CYCLO: 50-25 km.

TC OUD EN JONG - ST.-MARIA-OUDENHOVE
Sporthal De Rijdt, Jagersstraat 64 A, 9660 Brakel.
I&S: 08.00-14.00
Info : William Van Quickelberghe 0498/251.611 / william.van.quickelberghe@telenet.be

8/10/2017
Cyclotocht De Ledecrossers CYCLO: 40 km.

DE LEDECROSSERS - LOKEREN
Polyvalente Fuifzaal, Sportlaan 2a, 9160 Lokeren
I&S: 08.00-11.00
Info : Walter De Coeyer 0478/980.837 / walter.de.coeyer@telenet.be

14/10/2017
Cyclotocht Omloop Der Scheldestreek CYCLO: 50-25 km.

WSC Merelbeke VZW
KTA-GITO, Potaardeberg 59, 9820 Merelbeke.
I&S: 8.00-14.00
Info: Luc Dedeurwaerdere 0478/361.492 / l.dedeurwaerdere@skynet.be

15/10/2017
Maldegemse Poldertocht Cyclotocht CYCLO 50-25 km.

WTC MALDEGEM VZW
Sporthal de Berken, Kleitkalseide 109 A, 9990 Maldegem- Kleit
I&S: 08.00-11.00
Info : Guido Willemarck 0497/122.554 / guido.willemarck@skynet.be

21/10/2017
Husdine Cyclotocht CYCLO: 50-25 km.

SPORTKOMITEIT HEUSDEN VZW
Centrum Bergenmeers, Koedreef 7, 9070 Destelbergen.
I&S: 08.00-14.00
Info : Van Wassenhove Brigitte 0497/ 832 175 / brigittevanwassenhove@skynet.be

22/10/2017
Cyclotocht De Burcht CYCLO: 50-25 km.

UNITAS - STEENHUIZE
De Steenoven, Kerkkouter 40, 9550 Herzele
I&S: 08.00-11.00
Info : André Van Oudenhove 0478/419.934 / andre.van.oudenhove@telenet.be

28/10/2017
Oostakkerse Cyclotocht CYCLO: 50-30 km.

W.S.C. OOSTAKKER-LOCHRISTI
Edugo - Campus De Brug, Eksaardserijweg 24, 9041 Oostakker
I&S: 08.00-14.00
Info : Ghislain Roels 0472/949.256 / ghislain.roels@telenet.be

29/10/2017
Cyclotocht Dwars door de Lembeekse Bossen CYCLO: 50-25 km.

VZW. WIELERCOMITE EEKLO
Evenementenhal Stad Eeklo, Burg. L. Pussemierstraat 157, 9900 Eeklo.
I&S: 8.00-11.00
Info: Filip Bruneel 0476/505.930 / filip.bruneel4@telenet.be

Naar boven