SK Heusden

Officiele site


Cyclo kalender 2021





Zondag 3/10/2021
Badisco Toyota Cyclo: 50-25 km.


WTC De Wijngaardvrienden Herzele
Gemeentelijk Sportcentrum Sint-Rochus, Sint-Rochusstraat 32, 9550 Herzele
I&S: 08.00-11.00
Info: Freddy De Cooman 0472 /778.229 / freddy.de.cooman@skynet.be

Zaterdag 9/10/2021
Toertocht door de Meetjeslandse Bossen Cyclo: 45-30 km.


WTC Blijf Jong Assenede
Sportcomplex Ter Walle, Stroomstraat 8, 9968 Oosteeklo
I&S: 08.00-14.00
Info: Arseen Van Hijfte 0474/880.291 / lieven.van.hijfte@telenet.be

Zondag 10/10/2021
Egmont Cyclo: 40km.


WTC De Hert Zottegem
Fuifzaal, Bevegemse Vijvers 1, 9620 Zottegem.
I&S: 08.00-11.00
Info: Philip Broekaert 0478/808.228 / philip.broekaert@ugent.be

Zaterdag 16/10/2021
Omloop De Scheldestreek Cyclo: 50-25 km.


WSC Merelbeke vzw
KTA-GITO, Potaardeberg 59, 9820 Merelbeke.
I&S: 08.00-14.00
Info : Luc Dedeurwaerdere, 0478/361.492, luc.dedeurwaerdere@skynet.be

Zondag 17/10/2021
Halloween Cyclo: 35 km.


Molenbikers Zwalm
Sportzaal de Zwalmparel, Sportlaan 1, 9630 Zwalm.
I&S: 08.00-11.00
Info : Chantal Van Bael 0496/501.643 / chantal@molenbikers.be

Zaterdag 23/10/2021
Husdine Cyclo: 48-25 km.


Sportkomiteit Heusden vzw
Centrum Bergenmeers, Koedreef 7, 9070 Destelbergen.
I&S: 08.30-14.00
Info : Marc De Schoenmacker 0472/920.761 / marcdeschoenmacker@skynet.be

Zondag 24/10/2021
De Burcht Cyclo: 50-25 km.


Fietsclub Unitas
Gemeentelijk Sportcentrum Sint-Rochus, Sint-Rochusstraat 32, 9550 Herzele
I&S: 08.30-11.00 Omlopen niet gemarkeerd. Enkel via GPX
Info : Joan Broeckaert 0473/452.200 / unitassteenhuize@gmail.com

Zaterdag 30/10/2021
Oostakkerse Cyclo: 50-30 km.


W.S.C. Oostakker Lochristi
Edugo Campus De Brug, Eksaardserijweg 24, 9041 Oostakker
I&S: 08.30-14.00
Info : Ghislain Roels 0472/949.256 / ghislain.roels@telenet.be

Zondag 31/10/2021
Dwars door de Lembeekse Bossen Cyclo: 50-25 km.


VZW. Wielercomite Eeklo
Sportpark Burg. L. Pussemierstraat 157, 9900 Eeklo
I&S: 08.00-11.00
Info: Filip Bruneel 0476/505.930 / filip.bruneel4@telenet.be

Naar boven