SK Heusden

Officiele site


Cyclo kalender 2019




6/04/2019
In memoriam Roger Van Severen 105-65-35 km.

Wtc Destelbergen Sport
Dienstencentrum, Kerkham 3, Destelbergen
Café-Restaurant Polderzicht, Sint-Jansstraat 138, Sint-Jan-in-Eremo.
105 km. I&S: 08.00-13.00
65 & 35 km. I&S: 08.00-14.00
Info: Jerome Van Severen, 09 3550900, jerome.van.severen@skynet.be

6/04/2019
We Ride Flanders - RVV Cyclo

72018003 Peloton
Oudenaarde.

7/04/2019
Fietstocht Henri Ost 60-40 km.

Wtc Lambroek Massemen
Café Massemen PLaetse, Dorpsplein 12, Massemen
60 & 40 km. I&S: 08.00-10.00
Info: Marc Verleysen, 0477 666796, marc.verleysen@telenet.be.

7/04/2019
Kidsrit Ronde van Vlaanderen 24-14 km.

79999990 Individueel
Sportcentrum De Steenhoven, Kerkkouter 40, Herzele
24 & 14 km. I: 09.00-09.55-10.00
Info: Stefaan Lauwaert, 0494 511593, stefaan.lauwaert@proximus.be

9/04/2019
Rodelandroute 1 47 km.

K.W.C. Sport Na Arbeid-Gent Vzw
Café De Rode Haan, Kloosterstraat 51, Merelbeke
47 km. I&S: 13.00-14.00 Start in groep om 14.00.
Info: François Bovendaerde, 0498 250539, sna.gent-wielertoerisme@scarlet.be

13/04/2019
Grensfietstochten 110-55 km.

Vzw Wielercomite Eeklo
Sportpark, Burg. L. Pussemierstraat 157, Eeklo
110 km. I&S: 07.00-13.30
55 km. I&S: 08.00-13.30
Info: Filip Bruneel, 0476 505930, filip.bruneel4@telenet.be.

13/04/2019
Klassieker van het Goede Doel - Rit Eregouverneur André Denys. 160-110-70-45-25 km.

Leierenners
Sporthal, Waalstraat 118, Zulte
160 km. I&S: 07.30-10.00
110 km. I&S: 07.30-13.00
70 & 45 & 25 km. I&S: 07.30-14.00
Info: Bart Van Steenberghe, 0495 203158, bart_vansteenberghe@hotmail.com

14/04/2019
Fietstocht Unitas Altebra 80-50-30 km.

Unitas - Steenhuize
Café ’t Berghof, Bergestraat 1, Steenhuize
Café De Steenput, Berg 11, Balegem.
80 & 50 & 30 km. I&S: 07.30-10.00
Info: André Van Oudenhove, 0478 419934, unitassteenhuize@gmail.com

20/04/2019
Heirnis Classic 115-75-35 km.

Wtc Heirnis Gent
Vierde Zaal, Driebeekstraat 2, Gentbrugge
115 km. I&S: 07.30-10.00
75 & 35 km. I&S: 07.30-14.00
Info: Marc De Poortere, 0495 533887, marc.de.poortere@telenet.be.

21-4-2019
Sportvriendtochten Cyclo: 50-35-25 km. Kids: 25 km.

De Zware Vrienden Destelbergen
Café Sportvriend, Provinciebaan 126, Kalken
50 & 35 & 25 km. I&S: 08.00-14.00
Kids: 25 km. I: 13.00-13.25-13.30
Info: Luc Van Damme, 0494 811069, lucvandamme-7@hotmail.com

22/04/2019
Lenterit 105-70-45 km.

Wtc ’Calcine’ − Kalken
Zaal Skala, Colmanstraat 51, Kalken
Café Rozenhof, Dorp 80, Wachtebeke.
105 km. I&S: 07.30-10.00
70 & 45 km. I&S: 07.30-10.30
Info: Marcel Braeckman, 0472 454301, marcel.braeckman@scarlet.be

22/04/2019
Peter Van Petegem Classic

Peloton
Brakel

23/04/2019
Martinusroute 55 km.

Sportvereniging Zomergem Vzw
Toersport, Bevrijdingstraat 25 A, Zomergem
55 km. I&S: 12.30-13.30
Start in groep om 13.30 uur.
Info: Christian Martens, 0471 925074, secretaris@svzomergem.be.

27/04/2019
Etixx Classic

Peloton
Nazareth

27/04/2019
Sleinse Cycling Tour 105-60-30 km.

W.T.C. Nut & Vermaak Sleidinge Vzw
OC Cardijnwijk, Cardijnlaan 2A, Sleidinge
105 km. I&S: 07.00-13.00
60 & 30 km. I&S: 07.00-14.00
Café−Restaurant Polderzicht, Sint Jansstraat 138, Sint-Jan-in-Eremo.
105 km. I&S: 07.00-13.00
60 km. I&S: 07.00-14.00
Info: Freddy Schatteman, 0479 660946, freddy.schatteman@telenet.be.

28/04/2019
Egmontfietstocht 65-40 km.

Wtc De Hert - Zottegem
Café De Hert, Kattenberg 4, Zottegem-Erwetegem
65 km. I&S: 07.00-10.00
40 km. I&S: 07.00-10.30
Info: Geert Van Caenegem, 0477 530504, g.vancaenegem@gmail.com.

28/04/2019
WTC De Kring Tourtocht 70-45 km.

Wtc De Kring Lochristi
Jeugdlokalen Orphanimo, Koning Albertlaan 29 B, Lochristi
70 & 45 km. I&S: 07.30-10.00
Info: Jo Defevere, 0496 289852, jo.defevere@telenet.be

Naar boven