Cyclo kalender 2018




1/04/2018
Kidsrit Ronde van Vlaanderen Kids: 24-14 km.

Individueel
Sportcentrum De Steenhoven, Kerkkouter 40, Herzele
Kids: 24 & 14 km. I: 09.30-09.55-10.00
Info: Stefaan Lauwaert, 0494 511593, stefaan.lauwaert@proximus.be.

2/04/2018
Lenterit 105-70-45 km.

Wtc ’Calcine’ − Kalken
Zaal Skala, Colmanstraat 51, Kalken
Café Rozenhof, Dorp 80, Wachtebeke.
105 km. I&S: 07.30-10.00
70 & 45 km. I&S: 07.30-10.30
Info: Marcel Braeckman, 0472 454301, marcel.braeckman@scarlet.be.

7/04/2018
Fietstocht Altra Decor 105-60-37 km.

Aalter Sportief
Taverne Sparrenhof, Lostraat 40, Aalter
105 km. I&S: 07.00-13.00
60 km. I&S: 07.00-14.00
37 km. I&S: 08.00-14.00
Info: Jean-Luc Grammens, 0473 898499, jeanluc561@telenet.be.

7/04/2018
Klassieker van het Goede Doel - Rit Eregouverneur André Denys Cyclo 160-110-70-45-25 km.

Leierenners
Sporthal, Waalstraat 118, Zulte
Cyclo: 160 km. I&S: 07.30-10.00
Cyclo: 110 km. I&S: 07.30-13.00
Cyclo: 70 & 45 & 25 km. I&S: 07.30-14.00
Info: Bart Van Steenberghe, 0495 203158, bart_vansteenberghe@hotmail.com.

8/04/2018
Fietstocht Unitas Altebra 80-50-20 km.

Unitas - Steenhuize
Café ’t Berghof, Bergestraat 1, Steenhuize
Café De Steenput, Berg 11, Balegem-Oosterzele.
80 & 50 & 20 km. I&S: 07.30-10.00
Info: André Van Oudenhove, 0478 419934, andre.van.oudenhove@telenet.be.

10/04/2018
Rodelandroute 1 46 km.

K.W.C. Sport Na Arbeid-Gent Vzw
Café Merloo, Hundelgemsesteenweg 333, Merelbeke
46 km. I&S: 13.00-14.00
Start in groep om 13.30 uur.
Info: Bovendaerede François, 0498/25.05.39, wielertoerisme@scarlet.be.

14/04/2018
Grensfietstochten 110-55 km.

Vzw Wielercomite Eeklo
Stededlijk Sportcomplex, Burg. L. Pussemierstraat 157, Eeklo
110 km. I&S: 07.00-13.30
55 km. I&S: 08.00-13.30
Info: Filip Bruneel, 0476 505930, filip.bruneel4@telenet.be.

15/04/2018
Fietstocht Henri Ost 60-40 km.

Wtc Lambroek Massemen
Café ’t Tonneke, Massemsesteenweg 48, Wetteren
60 & 40 km. I&S: 08.00-10.00
Info: Marc Verleysen, 0477 666796, marc.verleysen@telenet.be.

15/04/2018
Peter Van Petegem Classic 171-146-119-87 km.

Peloton − Proximus cycling Challenge
Theo, Brakelstraat, Brakel
162 km. I&S: 7.30-9.00 − 111 km. I&S 7.30-10.00 en 82 km. I&S: 7.30-11.00
Info: www.proximuscyclingchallenge.be , info@peloton.be.

21/04/2018
Etixx Classic 200-145-100-80-50 km.

Peloton
Sporthal, Drapstra at 76, Nazareth
200 & 145 & 80 & 50 & 25 km. I& S: 07.00-
Info: www.etixxclassicstour.be, info@peloto n.be.

21-4-2018
Heirnistochten Cyclo: 115-70-50-35 km.

Vierde Zaal, Driebeekstraat 2, Gentbrugge
Cyclo: 115 km. I&S: 07.30-10.00
Cyclo: 70 & 50 & 35 km. I&S: 08.00-14.00
Cyclo: Café Casino, Gaversesteenweg 609, Merelbeke
Cyclo: 115 km. I&S: 07.30-10.00
Cyclo: 70 & 50 km. I&S: 07.30-14.00
Info: Marc De Poortere, 0495 533887, marc.de.poortere@telenet.be.

22/04/2018
WTC De Kring Tourtocht 70-45 km.

Wtc De Kring Lochristi
Jeugdlokalen Orphanimo, Koning Albertlaan 29 B, Lochristi
70 & 45 km. I&S: 07.30-10.00
Info: Jo Defevre, 0496 289852, jo.defevre@telenet.be.

24/04/2018
Martinusroute 55 km.

Sportvereniging Zomergem Vzw
Toersport, Bevrijdingstraat 25 A, Zomergem
55 km. I&S: 12.30-13.30
Start in groep om 13.30 uur.
Info: Christian Martens, 0471 925074, secretaris@svzomergem.be.

26/04/2018
Grenstocht 50-30 km.

Wieler Toeristen Club Maldegem Vzw
Cafetaria Meos, Bloemestraat 36 d, Maldegem
50 & 30 km. I&S: 13.00-18.00
Info: Guido Willemarck, 0497 122554, guido.willemarck@skynet.be.

28/04/2018
Sleinse Cycling Tour 105-60-30 km.

W.T.C. Nut & Vermaak Sleidinge Vzw
OC Cardijnwijk, Cardijnlaan 2A, Sleidinge
105 km. I&S: 07.00-13.00
60 & 30 km. I&S: 07.00-14.00
Café−Restaurant Polderzicht, Sint Jansstraat 138, Sint-Jan-in-Eremo.
105 km. I&S: 07.00-13.00
60 km. I&S: 07.00-14.00
Info: Freddy Schatteman, 0479 660946, freddy.schatteman@telenet.be.

29/04/2018
Egmontfietstocht 65-40 km.

Wtc De Hert - Zottegem
Café De Hert, Kattenberg 4, Zottegem-Erwetegem
65 km. I&S: 07.00-10.00
40 km. I&S: 07.00-10.30
Info: Geert Van Caenegem, 0477 530504, g.vancaenegem@gmail.com.

29/04/2018
Sportvriendtochten Cyclo: 50-35-25 km.

De Zware Vrienden Destelbergen
Café Sportvriend, Provinciebaan 126, Kalken
Cyclo: 50 & 35 & 25 km. I&S: 08.00-10.30
Kids: 25 km. I: 09.00-09.25-09.30
Info: Luc Van Damme, 0494 811069, lucvandamme-7@hotmail.com.

Naar boven